Eva Matuszewská (asistentka pedagoga)

Matýsek 0055Jmenuji se Eva Matuszewská a od školního roku 2015/2016 pracuji jako asistentka pedagoga ve Svobodné základní školy o.p.s. Děti mám velmi ráda a snažím se vnímat jejich potřeby a individualitu. Podporuji jejich vývoj v oblasti fyzického i duševního rozvoje.

Žiji v obci Nučničky s manželem a 2 dětmi. Líbí se mi okolí Terezína, kde jsem prožila krásné dětství. Mám ráda přírodu, zvířata a práci na zahrádce. Odmala ráda čtu a ovládám ruční práce. Pro naše žáky každý rok šiji penály, sáčky a eurytmické šaty.

V roce 2015 jsem úspěšně dokončila akreditovaný kurz „Asistent pedagoga“. V létě 2016 jsem absolvovala týdenní waldorfský seminář v Semilech. V září 2017 jsem nastoupila na dvouleté waldorfské studium „ Léčebná pedagogika“.

Práce s dětmi mě velmi naplňuje a jsem šťastná, že mohu přispět k harmonickém rozvoji v druhém sedmiletí jejich života.