Rychlý kontakt

reditel@svobodnazs.cz

TEL: +420 733 424 559

IČO: 02 562 707

IDDS: xf3fjtu

Svobodná základní škola, o.p.s.

Rozpis aktivit školní družiny

 

  Ranní družina 7:30 – 8:45* Odpolední družina 12:00 –15:00* Kroužek 
Pondělí plnění individuálních potřeb dítěte, relaxace, aktivity rozvíjející jemnou a hrubou motoriku, hry klidová činnost po obědě, plnění individuálních potřeb dítěte, hlavní řízená činnost – výběr:  výtvarná činnost, prostorová tvorba, pracovní činnosti, volné hry, pohybové hry (obecní hřiště), pobyt venku (školní zahrada) Keramika:

 14:00 až 15:00

Úterý plnění individuálních potřeb dítěte, relaxace, aktivity rozvíjející jemnou a hrubou motoriku, hry klidová činnost po obědě, plnění individuálních potřeb dítěte, hlavní řízená činnost – výběr:  výtvarná činnost, prostorová tvorba, pracovní činnosti, volné hry, pohybové hry (obecní hřiště), pobyt venku (školní zahrada) Čtenářský klub

13:30 až 15:00

Němčina 5. třída:

13:50 až 14:35

Středa plnění individuálních potřeb dítěte, relaxace, aktivity rozvíjející jemnou a hrubou motoriku, hry klidová činnost po obědě, plnění individuálních potřeb dítěte, hlavní řízená činnost – výběr:  výtvarná činnost, prostorová tvorba, pracovní činnosti, volné hry, pohybové hry (obecní hřiště), pobyt venku (školní zahrada) Výtvarný kroužek:

 14:00 až 15:00

Čtvrtek plnění individuálních potřeb dítěte, relaxace, aktivity rozvíjející jemnou a hrubou motoriku, hry klidová činnost po obědě, plnění individuálních potřeb dítěte, hlavní řízená činnost – výběr:  výtvarná činnost, prostorová tvorba, pracovní činnosti, volné hry, pohybové hry (obecní hřiště), pobyt venku (školní zahrada)  Němčina 3. třída:

 13:10 až 13:55

Němčina 4. třída:

 14:05 až 14:50

Pátek plnění individuálních potřeb dítěte, relaxace, aktivity rozvíjející jemnou a hrubou motoriku, hry klidová činnost po obědě, plnění individuálních potřeb dítěte, hlavní řízená činnost – výběr:  výtvarná činnost, prostorová tvorba, pracovní činnosti, volné hry, pohybové hry (obecní hřiště), pobyt venku (školní zahrada) Keramika:

 14:00 až 15:00

Orchestr:

 13:30 až 15:00

 

* V závislosti na rozvrhu hodin jednotlivých ročníků v daném školním roce.