Rychlý kontakt

reditel@svobodnazs.cz

TEL: +420 733 424 559

IČO: 02 562 707

IDDS: xf3fjtu

Svobodná základní škola, o.p.s.

Andrea Novotná

Ve škole působím jako zástupkyně ředitelky školy pro administrativní otázky.

Dále zastávám roli výchovné poradkyně. Připravuji se na funkci školní metodičky prevence pro 2. stupeň ZŠ – tuto roli aktivně  převezmu od září 2024.

Doplňující pedagogické studium pro učitele i speciální pedagogiku jsem vystudovala na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem v rámci programu celoživotního vzdělávání.

Narodila jsem se v Ústí nad Labem. Mnoho času v dětství jsem trávila s rodiči v malé vesničce nedaleko Libochovic. Jezdila na koních a poznávala tak přírodu a okolí Házmburku. Život v tomto klidném prostředí se mi líbil, a tak jsem se po vystudování vysoké školy v Brně vrátila zpět. Mnoho let jsem učila na střední škole a organizovala různé sportovní akce. Organizace a realizace zájezdů byla činností, která mě naplňovala. Proto jsem v roce 2023 začala pracovat jako produkční v Praze. 

Mezi mé zájmy patří cestování, agility, pěší turistika a sport.  Považuji se za pozitivní aktivní osobnost, která ráda pracuje v kolektivu. Mám ráda přímé férové jednání a dělá mi radost, když mohu někomu pomoci a poradit.