Rychlý kontakt

reditel@svobodnazs.cz

TEL: +420 733 424 559

IČO: 02 562 707

IDDS: xf3fjtu

Svobodná základní škola, o.p.s.

Radka Brychtová

Jmenuji se Radka Brychtová, narodila jsem se v Moravské Třebové, vyrůstala v Lovosicích a v dospělosti si zamilovala Litoměřice natolik, že pro rodinné zahnízdění nebylo dále co řešit.

Se svým mužem máme dvě dcery, z nichž jedna našla své štěstí právě ve waldorfské škole, kterou od 3. třídy v Třebušíně navštěvuje.  A zde je i má návaznost, kterak jsem se stala asistentkou pedagoga. Co tomu předcházelo? Vyhoření v manažerské pozici v neziskovém sektoru, a před mateřstvím dlouholeté působení v armádě, kde jsem díky zahraničním mírovým misím v Kosovu mohla spolupracovat s charitativními organizacemi (ADRA, UNHCR a jinými) při podpoře chudých rodin postižených válečným konfliktem a přímé humanitární pomoci dětem těchto rodin v projektu ,,Balíčková adopce“.

Zajímám se o koučink v oblasti rozvoje osobnosti, nalezla jsem zalíbení v masérství, kterému se věnuji ve svém studiu Lehárko. Nejraději pobývám v přírodě, tíhnu k turistice, vodáctví a cestování, mám ráda hudbu i tanec. Blízké mi je Oshovo krédo ,,Život je tanec na banánové slupce.“ 🙂